Кошик
399 відгуків
Вул. Івасюка 26, Івано-Франківськ, Україна
Додати відгук

Чай пуер

 

Одним з екзотичних видів чаю є постферментированый китайський Пуер. Це напій, має природні чудодійні властивості, а також багату історію походження. Для виготовлення якісного Пуеру використовують сировину з особливих видів чайних дерев. Чайний лист піддають штучному (30-100 днів) або природного старіння (7-8 років). Чим довший процес ферментації сировини, тим краще смакові властивості чаю і його якість. Завдяки активним біологічним елементів містяться в чаї Пуер, він є сильним природним енергетиком, здатний викликати легку ейфорію і прилив сил.

 

Смола Пуеру

Чай зі смоли Пуеру володіє яскравим і незабутнім ароматом, неймовірно тонізуючим ефектом і вишуканим смаком. Смола Пуеру це древній концентрований продукт. Виготовляється вона протягом тривалого часу шляхом виварювання чайного листа. Всього 1 кг смоли можна отримати з 60 кг чайного листа. Саме з цього, донині смола Пуеру вважається ексклюзивним і дорогим продуктом.

Чорний, зелений та білий Пуер

Традиційно виділяють два типи Пуеру: Шу Пуер і Шен Пуер. Відрізняються вони за кольором, ароматом і звичайно ж за технологією виготовлення. Шен Пуер – це зелений чай, що виготовляється шляхом підв'ялювання свіжозібраних чайних листків, без процесу ферментації. Смак Шен Пуеру, залежать від його віку.

Шу Пуер – терпкий і чорний. Він виготовляється завдяки процесу «подпрения» змочених водою зелених листя чайного куща або дерева. Смак Шу пуеру щільний, насичений з деревними відтінками і нотками камфори. Завдяки особливим технологіям приготування обидва ці види чаю мають безліч корисних бактерій для організму людини.

Білий пуер (Бай Хао Пуер) – це два верхніх листків і нерозпущеною бруньки, зібрані з багаторічних чайних дерев, листя яких використовують для Шен і Шу Пуерів. Цей напій володіє особливими антиоксидантними властивостями, має довгий післясмак з трав'янистою ноткою.

Де купити?

Всі Пуэры, згідно з традиційними технологіями, виготовляється тільки у передгір'ї Тибету - провінції Юньнань. Сьогодні, популярність цих видів чаю зробила крок далеко за межі Китаю. Придбати якісний китайський чай Пуер в Україні можна легко. Чайний інтернет-магазин White Dragon надає великий асортимент чаю Пуер з різними термінами витримки, з потрібним вам типом упаковки і вагою.

Мы стараемся узнавать историю каждого блина пуэра, вплоть до плантации с которой заготавливалось сырье, времени сбора чайного листа и его прессовки. Мы тщательно дегустируем чай, прежде, чем принимать решение привозить его и выставлять для продажи в интернет магазине. Кроме шен и шу пуэра, у нас в коллекции есть Белый пуэр (Бай Хао), почки пуэрных деревьев (Я Бао), смола пуэра ( Ча Гао), коллекционный редкий чай. Поэтому, если Вы спрашиваете себя: “Где купить хороший чай пуэр по доступной цене?”, — милости просим.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner