Кошик
398 відгуків
Вул. Івасюка 26, Івано-Франківськ, Україна
Додати відгук

Чайні фабрики Китаю. Частина 1

Чайні фабрики Китаю. Частина 1

У цій статті Ви можете знайти більшість чайних фабрик, і чайних господарств які існують на території Китаю. Будь якісний чай має фірмовий знак фабрики/заводу, на якому він був зроблений.

Слідкуйте за оновленням, інформація постійно оновлюється і додається.

Свого часу вся чайна продукція випускалася під єдиним стандартом і маркою. Марка Чжун Ча, 中茶, Китайський Чай або чай Серединного Держави являє собою круглий логотип з 8 ієрогліфами (= 8 сторін світу) і словом чай, — посередині.

Основні чайні фабрики такі як Куньмін, Мэнхай, Сягуань, Пуер, а також ряд сімейних підприємств або маленьких заводиків — все виготовляли чай під логотипом 中茶, не маючи свого бренду. Більше того, вся пуэрная продукція великих або малих підприємств випускалася під стандартом CNNP — China National Native Produce & Animal By-Products Import & Export Corporation.

Однак після економічної реформи 1996 року безліч чайних фабрик було приватизовано приватними особами і з цього часу продукція кожної фабрики повинна була бути ідентифікована. Деякі фабрики зберегли колишню назву, деякі змінили. Але найголовніше — тепер кожен завод виробляє чай під власним брендом. Логотипи видно на лицьовій стороні упаковки, на «ней фей» (маленьких вкладишах, прикріплених до пресованим чайному листю, всередині упаковки).

Логотип або марка заводу є індикатором заявленого якості смаку. Однак деякі заводи, розширюючи асортимент своєї продукції, розробляють нові марки, які свідчать про окремої гілки свого асортименту. Так, наприклад, чайний завод Сягуань має близько 5 марок. На противагу йому, наприклад, завод Мэнхай, випускає свою продукцію виключно під маркою «Так І», яка також є маркою самого заводу.

 

xiaguan Сягуань чайний завод лого

 Чайна фабрика Сягуань (Xiaguan)

Чайна фабрика Сягуань (в даний час «Сягуань Точа - Yunnan Xiaguan Tuocha (Group) Co.,Ltd. була заснована в місті Дали, в західній частині Юньнани в 1902 році. Стародавній Дали, розташований на перехресті Великого шовкового шляху, історично був основним чайним центром західної Юньнани. Чайні плантації Сягуаньской фабрики розташовані в оточенні гори Кангшань і озера Эрхай. Унікальні природні умови сприяють сприятливому зростанню чайних дерев. Щороку фабрика збирає близько 60 тонн високоякісного чайного сировини для виробництва пуеру. У Сягуань виробляють як шен-пуер (生茶, сирий) так і шу-пуер (熟茶, готовий) в традиційних формах бін ча ("блін") і туо ча ("гніздо").Логотипом Сягуаньского заводу є заголовна літера «G», яка ставиться на невеликі партії пуеру, а також як додатковий символ на інші марки продукції. «G» також пресується на готових пуеру То Ча і є особливою відзнакою.Чайна фабрика Сягуань виробляє пуер під декількома торговими марками: Сунхэ (松鹤 — «Сосна та журавель»), БаоЯнь (宝焰 — «Священне Полум'я»), Сягуань (下关), Мабэй (马背 — «Спина Коні»), Наньчжао (南诏 — «Південний указ»). Також на пуеру від фабрики Сягуань можна побачити літери FT і XY, які позначають маркування компаній, за замовленням яких були виготовлені ці пуэры. FT (Fei Tai) — тайваньська компанія Фей Тай, XY (Xin Ye) — компанія Синь Е з Гуанчжоу.

 

 

Чайна фабрика Тулинь Tulin Tea industryЧайна фабрика «Ту Лінь» (Tulin)

Компанія Yunnan TulinTea Industry Co.,Ltd - починала свою діяльність під назвою Nanjian tea reprocessing factory. Підприємство було засновано в 1985 році і займає друге місце за обсягом виробництва пуерів пресованих у формі туоча (після Сягуаньской фабрики). Є одним з найбільших чайних підприємств повіту Наньцзянь (Nanjian). Повіт розташований на Північній частині гір Уляншань (Wuliangshan), в заповідній зоні яких у заводу є близько 30 га. В рік компанія виробляє близько 3500 тонн чаю.
Завод Тулинь в 2008 році пройшов сертифікацію «органік», яка гарантує вирощування чаю без застосування сторонніх хімічних речовин.
У 2010 році бренду Тулін було присвоєно звання Знаменита торгівельна марка провінції Юньнань.

 

Чайна фабрика Мэнхай (Menghai Tea Factory)


Чайна фабрика Мэнхай була заснована в 1940 році і розташована в окрузі Мэнхай, префектура Сішуанбаньна, провінції Юньнань. Завод спочатку називався Фоханьская чайна фабрика, але змінив свою назву на «Чайна фабрика Мэнхай» в 1953 році з створенням Сішуанбаньна-Дайского автономного округу.

Мэнхайская чайна фабрика фігурує як один з перших двох заводів, організованих для виробництва "готового" (shúchá) чаю пуер в 1973 (інша - чайна фабрика Куньмін). Чайна фабрика в Мэнхай була приватизована в кінці 80-х, початок 90-х роках минулого століття. В цей час Мэнхайская фабрика запустила логотип «Dayi» (Та й «загальне благоденство». В даний час, Чайна фабрика Мэнай належить компанії Bowin (Бовэнь), яка придбала Мэнхайскую чайну фабрику в жовтні 2004 року.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner